Starcenter i Jönköping

Öppet idag
Stängd
Besök
Kämpevägen 24
553 02 Jönköping
Återförsäljarens webbplats
www.starcenter.nu

Öppettider

Måndag
Tisdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lördag
Stängd
Söndag
Stängd

Specialöppettider

  • 10.00 - 12.00
  • Stängd
  • 13.00 - 17.00

Besöksadress

Kämpevägen 24
553 02 Jönköping
Öppna i Google Maps

Kontakt

daniel@starcenter.nu
Tel:036-17 39 30

Följ oss

facebook instagram

Möt oss på Starcenter i Jönköping

Urban Karlsson
Urban Karlsson
VD urban@starcenter.nu 036-17 39 31
Daniel Griffiths
Daniel Griffiths
Butikschef, köksdesigner daniel@starcenter.nu 036-17 39 36
Anton Tallefors
Anton Tallefors
Köksdesigner anton@starcenter.nu 036-17 39 33
Emil Nöjd
Emil Nöjd
Projektsäljare emil@starcenter.nu 036-17 39 34
Ann-Charlotte Larsson
Ann-Charlotte Larsson
Köksdesigner anncharlotte@starcenter.nu 036-17 39 32
Anna Hildingsson
Anna Hildingsson
Säljstöd anna.h@starcenter.nu 036-17 39 37
Annika Karlsson
Annika Karlsson
Ekonomiansvarig annika@starcenter.nu 036-17 39 39

Köp utställningskök till stor rabatt

Vi gör plats för nyheter och säljer därför utställningskök till fördelaktiga priser. Hör av dig till butiken vid intresse.
Vi har tyvärr inga utställningskök till försäljning just nu