Välkommen till Marbodals köksbutik i Sickla

Våra köksdesigners hjälper dig hela vägen, från inspiration till ett kök du inte trodde var möjligt.
Låt dig inspireras av våra köksutställningar och utforska vårt breda sortiment för kök, bad och förvaring. Upptäck färger, material, tillbehör och stilar som passar dig. Välkommen in.

Pågående kampanj på kök

Erbjudande:

*Köp kökssnickerier för minst 80 000 kr och få 20 000 kr i rabatt samt få en Electrolux diskmaskin KEQC7200LK4 på köpet till ett värde av 13 227 kr när du köper minst tre andra vitvaror från Electrolux eller få Siemens diskmaskin SN836X00KEK4 på köpet till ett värde av 12 299 kr när du köper minst tre andra vitvaror från Siemens/NEFF. Erbjudandet gäller 20/8 tom 5/10.

Jordnära

Jordnära är harmonisk och rofylld kollektion av noga utvalda färger, inspirerade av vår nordiska natur. Utvecklad av oss på Marbodal för att passa kök. Jordnära är en hållbar färgkollektion.

Upptäck vår färgkollektion Jordnära

Ett kök från Marbodal är alltid en trygg affär

Om en franchisetagare till Marbodal inte har möjlighet att fullfölja en köksleverans enligt avtal går Nobia Svenska Kök AB (Marbodal) in som part i köpeavtalet och fullföljer affären, en eventuell slutlikvid betalas till Nobia Svenska Kök AB vid fullgjord köksleverans. Du skall alltid kunna känna dig trygg med din affär hos Marbodal.

Våra medarbetare

Louise Lennartsson

Köksdesigner

076-0145084

louise@marbodalsickla.se

Jane Lorenz

Köksdesigner

070-7702575

jane@marbodalsickla.se

John Abbott

Köksdesigner

070-4258275

john@marbodalsickla.se

Fredrik Synnermark

Köksdesigner & Butiksägare

070-7702574

fredrik@marbodalsickla.se

Kathrine Larsson

Köksdesigner (Föräldraledig)

073-6798288

kathrine@marbodalsickla.se

Elin Limin

Ekonomiansvarig

076-0503044

elin@marbodalkok.se

Kontakt

Hesselmans Torg 4
131 54 Nacka

Telefonnr: 08-12016760

E-postadress: motesbokningar@marbodalsickla.se

Webbadress:: www.marbodal.se/sickla

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
lördag
söndag

Sommaröppettider v.26-32
Måndag-Fredag 10-18 OBS! V 30-31 12:45-18.00
Lördag & Söndag Stängt

Marbodal-Fagero-tall-gron-kokso