Marbodal Göteborg Västra Frölunda

Vi har extra öppet och extra bokningsbara tider under Påsk-helgen

Kom in till Göteborgs trevligaste köksbutik.

Vi som arbetar här är professionella kökskonsulter och genuint intresserade av kök. Vår uppgift är att ge dig inspiration och att hjälpa dig skapa ett kök som passar just dina behov och din livsstil. Låt oss förverkliga dina köksdrömmar med plats för livet!





*Köp kökssnickerier för minst 80.000 kr och får 20.000 kr i rabatt. Samt få en Electrolux inbyggnadshäll (HKI650NF) och en diskmaskin (KEQC7200L) på köpet när du köper minst två andra vitvaror från Electrolux (värde 20 000 kr) Erbjudandet gäller 26/3 – 11/5



Jordnära

Jordnära är harmonisk och rofylld kollektion av noga utvalda färger, inspirerade av vår nordiska natur. Utvecklad av oss på Marbodal för att passa kök. Jordnära är en hållbar färgkollektion.

Upptäck vår färgkollektion Jordnära

Våra medarbetare

Cassandra Berg

Cassandra Berg

Butikschef/Köksdesigner

031-757 35 54

cassandra.berg@marbodalvf.se

Kristina Hilmersson

Kristina Hilmersson

Mammaledig (Köksdesigner)

031-757 35 51

kristina.hilmersson@marbodalvf.se

Evelina Ladänges

Evelina Ladänges

Köksdesigner

031-757 35 50

evelina.ladanges@marbodalvf.se

Lotta Ericzon

Lotta Ericzon

Köksdesigner

031-757 35 55

lotta.ericzon@marbodalvf.se

Jonas Heldmark

Jonas Heldmark

Köksdesigner

031-757 35 51

jonas.heldmark@marbodalvf.se

Felicia Larsson

Mammaledig (Köksdesigner)

031-757 35 52

felicia.larsson@marbodalvf.se

Ellen Gabrielsson

Extra

031-757 35 50

ellen.gabrielsson@marbodalvf.se

Kontakt

Topasgatan 3
421 48 Västra Frölunda

Telefonnr: 031-7573550

E-postadress: info@marbodalvf.se

Webbadress: www.marbodal.se/vastra-frolunda

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
 
lördag
 
söndag
 
Marbodal-Fagero-tall-gron-kok

Varmt välkomna till oss!

Cassandra, Felicia, Kristina, Ellen, Evelina och Lotta

Se några av våra kunders kök #marbodalvästrafrölunda