Marbodal Sickla

Nu har vi öppnat dörrarna till vår helt nya köksbutik i Sickla!

Här kan du utforska vår köksutställning, bli inspirerad och upptäcka våra nyheter. Kliv in i Designstudion och rita ditt kök, kläm och känn på alla våra produkter och sätt ihop ditt eget moodboard. Våra köksdesigners hjälper dig att skapa ett kök du inte trodde var möjligt. 





*Köp kökssnickerier för minst 80.000 kr och får 20.000 kr i rabatt. Samt få en Electrolux inbyggnadshäll (HKI650NF) och en diskmaskin (KEQC7200L) på köpet när du köper minst två andra vitvaror från Electrolux (värde 20 000 kr) Erbjudandet gäller 26/3 – 11/5



Jordnära

Jordnära är harmonisk och rofylld kollektion av noga utvalda färger, inspirerade av vår nordiska natur. Utvecklad av oss på Marbodal för att passa kök. Jordnära är en hållbar färgkollektion.

Upptäck vår färgkollektion Jordnära

Våra medarbetare

Louise Lennartsson

Köksdesigner

076-0145084

louise@marbodalsickla.se

Kathrine Larsson

Köksdesigner (Föräldraledig)

073-6798288

kathrine@marbodalsickla.se

Jane Lorenz

Köksdesigner

070-7702575

jane@marbodalsickla.se

John Abbott

Köksdesigner

070-4258275

john@marbodalsickla.se

Fredrik Synnermark

Köksdesigner & Butiksägare

070-7702574

fredrik@marbodalsickla.se

Elin Limin

Ekonomiansvarig

076-0503044

elin@marbodalkok.se

Kontakt

Hesselmans Torg 4
131 54 Nacka

Telefonnr: 08-12016760

E-postadress: motesbokningar@marbodalsickla.se

Webbadress: www.marbodal.se/sickla

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
lördag
söndag
Marbodal-Fagero-tall-gron-kokso