Välkommen till Marbodals köksbutik i Svågertorp

Våra köksdesigners hjälper dig hela vägen, från inspiration till ett kök du inte trodde var möjligt.
Låt dig inspireras av våra köksutställningar och utforska vårt breda sortiment för kök, bad och förvaring. Upptäck färger, material, tillbehör och stilar som passar dig. Välkommen in.

Pågående kampanj på kök

Erbjudande:

*Köp kökssnickerier för minst 80 000 kr och få 20 000 kr i rabatt samt få en Electrolux diskmaskin KEQC7200LK4 på köpet till ett värde av 13 227 kr när du köper minst tre andra vitvaror från Electrolux eller få Siemens diskmaskin SN836X00KEK4 på köpet till ett värde av 12 299 kr när du köper minst tre andra vitvaror från Siemens/NEFF. Erbjudandet gäller 20/8 tom 5/10.

Jordnära

Jordnära är harmonisk och rofylld kollektion av noga utvalda färger, inspirerade av vår nordiska natur. Utvecklad av oss på Marbodal för att passa kök. Jordnära är en hållbar färgkollektion.

Upptäck vår färgkollektion Jordnära

Ett kök från Marbodal är alltid en trygg affär

Om en franchisetagare till Marbodal inte har möjlighet att fullfölja en köksleverans enligt avtal går Nobia Svenska Kök AB (Marbodal) in som part i köpeavtalet och fullföljer affären, en eventuell slutlikvid betalas till Nobia Svenska Kök AB vid fullgjord köksleverans. Du skall alltid kunna känna dig trygg med din affär hos Marbodal.

Våra medarbetare

Robert Lindhe

Robert Lindhe

Butikschef/Köksdesigner/B2B

040-6854101

robert@marbodalmalmo.se

Linda Persson

Linda Persson

Köksdesigner (föräldraledig)

040-6854103

linda@marbodalmalmo.se

Annica Granvik

Annica Granvik

Köksdesigner

040-6854105

annica@marbodalmalmo.se

Paul Mårtensson

Paul Mårtensson

Köksdesigner/Ansvarig för konsumentförsäljning

040-6854102

paul@marbodalmalmo.se

Eva Friberg

Köksdesigner

040-6854106

eva.friberg@marbodalmalmo.se

Anna-Lena Lindhe

Anna-Lena Lindhe

Ekonomi/administration

040-685 41 04

anna-lena@marbodalmalmo.se

Magnus Augustsson

Köksdesigner

040-6854107

magnus@marbodalmalmo.se

Kontakt

Grophusgatan 3
215 86 Malmö

Telefonnr: 040 - 685 41 00

E-postadress: info@marbodalmalmo.se

Webbadress:: www.marbodal.se/malmo

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
lördag
söndag
Marbodal-Fagero-tall-gron-kok

Se några av våra kunders kök #marbodalmalmö