Marbodal Svågertorp

Öppet idag
10.00 - 18.00
Besök
Grophusgatan 3
215 86 Malmö

Öppettider

Måndag
Tisdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lördag
Söndag
Stängd

Besöksadress

Grophusgatan 3
215 86 Malmö
Öppna i Google Maps

Kontakt

info@marbodalmalmo.se
Tel:040 - 685 41 00

Följ oss

instagram

Upplev köket du drömmer om. Hos oss kan du se och inspireras av våra kök på plats. Luckorna i butik kan skilja sig från bilderna nedan. Hör av dig om du vill veta mer!

Möt oss på Marbodal Svågertorp

Miranda Nilsson
Miranda Nilsson
Köksdesigner miranda@marbodalmalmo.se 040-6854120
Johan Widell
Johan Widell
Köksdesigner johan@marbodalmalmo.se 040-6854107
Malin Östman
Malin Östman
Butikssäljare malin@marbodalmalmo.se 040-6854109
Hanna Hallin
Hanna Hallin
Köksdesigner hanna@marbodalmalmo.se 040-6854108
Robert Lindhe
Robert Lindhe
Butikschef/Köksdesigner/B2B robert@marbodalmalmo.se 040-6854101
Linda  Persson
Linda Persson
Köksdesigner linda@marbodalmalmo.se 040-6854103
Paul  Mårtensson
Paul Mårtensson
Köksdesigner/Ansvarig för konsumentförsäljning paul@marbodalmalmo.se 040-6854102
Eva Friberg
Eva Friberg
Köksdesigner eva.friberg@marbodalmalmo.se 040-6854106
Anna-Lena Lindhe
Anna-Lena Lindhe
Ekonomi/administration anna-lena@marbodalmalmo.se 040-685 41 04

Marbodal på Blocket

Vi vill underlätta för gamla Marbodal-kök att få ett nytt liv. Därför samlar vi utställningskök och tillbehör, som Marbodals återförsäljare säljer, i vår Blocket-butik.
Se aktuell utförsäljning just nu.

Välkommen att träffa oss på det sätt som passar dig bäst

Från idé till färdigt kök - Vi hjälper dig hela vägen

Du får alltid en erfaren köksdesigner som hjälper dig att ta dina idéer till verklighet med allt från idéer, ritningar, beställning och leverans.

Certifierad montör

Marbodal har hundratals certifierade montörer i hela landet. De är utbildade i vårt sortiment och byggmetoder vilket ger dem kunskaper för en effektiv montering. Genom att välja en certifierad montör kan du känna dig trygg med att ditt kök kommer att monteras på rätt sätt.

Ett kök från Marbodal är alltid en trygg affär

Om en franchisetagare till Marbodal inte har möjlighet att fullfölja en köksleverans enligt avtal går Nobia Svenska Kök AB (Marbodal) in som part i köpeavtalet och fullföljer affären, en eventuell slutlikvid betalas till Nobia Svenska Kök AB vid fullgjord köksleverans. Du skall alltid kunna känna dig trygg med din affär hos Marbodal.