Marbodal Svågertorp

Välkommen till Marbodal Svågertorp!

På Marbodal hjälper vi dig att se möjligheterna när du vill inreda ditt kök. Vi har ett brett sortiment för kök med stor variation av luckor, material och tillbehör.
Låt oss hjälpa dig från början med diskussion/planering för att förverkliga dina köksdrömmar!
Besök vår butik på Svågertorp och låt dig inspireras.

Arkitekt plus vit

Vi gör gärna kostnadsfria hembesök

Genom ett hembesök kan våra köksdesigners säkerställa alla mått och andra faktorer som kan påverka kökets utformning. Det ger även uppslag till nya idéer och tankar i processen.

Offert direkt

Våra köksdesigner ritar snabbt upp ditt kök och du kan få en offert direkt vid mötet. Mät rummet samt märk ut fönster, dörrar, avlopp och fläkt och boka ett möte hos oss. Känner du dig osäker så är det bara att kontakta oss i butiken för vägledning.

Certifierad montör

Marbodal har hundratals certifierade montörer i hela landet. De är utbildade i vårt sortiment och byggmetoder vilket ger dem kunskaper för en effektiv montering. Genom att välja en certifierad montör kan du känna dig trygg med att ditt kök kommer att monteras på rätt sätt.

Kontakt

Grophusgatan 3
215 86 Malmö

Telefonnr: 040-645 50 21

E-postadress: info@marbodalmalmo.se

Webbadress: www.marbodal.se/malmo

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
lördag
söndag
Ramsvik svartbets/ek

Våra medarbetare

Robert Lindhe

Robert Lindhe

Butikschef/Köksdesigner/B2B

040-6854101

robert@marbodalmalmo.se

Linda Persson

Linda Persson

Köksdesigner

040-6854103

linda@marbodalmalmo.se

Annica Granvik

Annica Granvik

Köksdesigner

040-6854105

annica@marbodalmalmo.se

Paul Mårtensson

Paul Mårtensson

Köksdesigner/Ansvarig för konsumentförsäljning

040-6854102

paul@marbodalmalmo.se

Patrik Wiberg

Patrik Wiberg

Köksdesigner

040-6854106

patrik@marbodalmalmo.se

Anna-Lena Lindhe

Anna-Lena Lindhe

Ekonomi/administration

040-685 41 04

anna-lena@marbodalmalmo.se