Marbodal Svågertorp

Vi har extra öppet och extra bokningsbara tider under Påsk-helgen

Välkommen in till en av Europas modernaste köksbutiker

I vår Designstudio kan du rita ditt kök och testa dina idéer. Upptäck alla våra nyheter i vår fina utställning. Kläm, känn och utforska våra material, smarta lösningar och alla våra produkter. 





*Köp kökssnickerier för minst 80.000 kr och får 20.000 kr i rabatt. Samt få en Electrolux inbyggnadshäll (HKI650NF) och en diskmaskin (KEQC7200L) på köpet när du köper minst två andra vitvaror från Electrolux (värde 20 000 kr) Erbjudandet gäller 26/3 – 11/5



Jordnära

Jordnära är harmonisk och rofylld kollektion av noga utvalda färger, inspirerade av vår nordiska natur. Utvecklad av oss på Marbodal för att passa kök. Jordnära är en hållbar färgkollektion.

Upptäck vår färgkollektion Jordnära

Våra medarbetare

Robert Lindhe

Robert Lindhe

Butikschef/Köksdesigner/B2B

040-6854101

robert@marbodalmalmo.se

Linda Persson

Linda Persson

Köksdesigner (föräldraledig)

040-6854103

linda@marbodalmalmo.se

Annica Granvik

Annica Granvik

Köksdesigner

040-6854105

annica@marbodalmalmo.se

Paul Mårtensson

Paul Mårtensson

Köksdesigner/Ansvarig för konsumentförsäljning

040-6854102

paul@marbodalmalmo.se

Eva Friberg

Köksdesigner

040-6854106

eva.friberg@marbodalmalmo.se

Anna-Lena Lindhe

Anna-Lena Lindhe

Ekonomi/administration

040-685 41 04

anna-lena@marbodalmalmo.se

Kontakt

Grophusgatan 3
215 86 Malmö

Telefonnr: 040 - 685 41 00

E-postadress: info@marbodalmalmo.se

Webbadress: www.marbodal.se/malmo

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
 
lördag
 
söndag

Skärtorsdag 9/4 öppet 10-15
Långfredag 10/4 stängt
Påskafton 11/4 stängt
Annandag påsk 13/4 öppet 11-15

Marbodal-Fagero-tall-gron-kok

Se några av våra kunders kök #marbodalmalmö