Välkommen till Marbodals köksbutik i Kungens Kurva Stockholm

Våra köksdesigners hjälper dig hela vägen, från inspiration till ett kök du inte trodde var möjligt.
Låt dig inspireras av våra köksutställningar och utforska vårt breda sortiment för kök, bad och förvaring. Upptäck färger, material, tillbehör och stilar som passar dig. Välkommen in.

Pågående kampanj på kök

Erbjudande:

*Köp kökssnickerier för minst 80 000 kr och få 20 000 kr i rabatt samt få en Electrolux diskmaskin KEQC7200L på köpet till ett värde av 10 000 kr när du köper minst tre andra vitvaror från Electrolux eller få Siemens diskmaskin SN836X00KE på köpet till ett värde av 10 000 kr när du köper minst tre andra vitvaror från Siemens/NEFF.
Erbjudandet gäller 11/6 tom 28/7.

Jordnära

Jordnära är harmonisk och rofylld kollektion av noga utvalda färger, inspirerade av vår nordiska natur. Utvecklad av oss på Marbodal för att passa kök. Jordnära är en hållbar färgkollektion.

Upptäck vår färgkollektion Jordnära

Ett kök från Marbodal är alltid en trygg affär

Om en franchisetagare till Marbodal inte har möjlighet att fullfölja en köksleverans enligt avtal går Nobia Svenska Kök AB (Marbodal) in som part i köpeavtalet och fullföljer affären, en eventuell slutlikvid betalas till Nobia Svenska Kök AB vid fullgjord köksleverans. Du skall alltid kunna känna dig trygg med din affär hos Marbodal.

Våra medarbetare

Renée Forsberg

Köksdesigner

070-2958059

renee@marbodalkok.se

Linda Svensson

Köksdesigner

070-4806490

linda@marbodalkok.se

Marie-Louise Strand

Köksdesigner

079-0735074

marie-louise@marbodalkok.se

Marie Schelin

Köksdesigner & Butiksägare

073-9221720

marie@marbodalkok.se

Tea Lund

Köksdesigner

070-7517824

tea@marbodalkok.se

Anna Eriksson

Köksdesigner

073-5563027

anna@marbodalkok.se

Elin Limin

Ekonomiansvarig

076-0503044

elin@marbodalkok.se

Kontakt

Geometrivägen 1B
141 75 Kungens Kurva

Telefonnr: 08-556 460 20

E-postadress: info@marbodalkok.se

Webbadress: www.marbodal.se/kungenskurva

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
lördag
 
söndag
 

Sommaröppettider v.26-32
Måndag-Fredag 10-18
Lördag & Söndag Stängt

Marbodal Fagerö - Ramhylla