Marbodal Kungens Kurva

Välkommen till Marbodal Kungens Kurva!

Kom in till vår köksbutik. I våra utställningskök med ca 13 miljöer kan du stifta närmare bekantskap med Marbodals köksserier.

Hos oss kan du även köpa ditt kök. Boka en tid med oss och berättar dina önskemål. Vi skapar utifrån dina behov en inredning som passar just dig. Förutom ritningar får du verklighetstrogna perspektivbilder i färg som visar det färdiga rummet, samt en offert.

Arkitekt plus vit

Kontakt

Geometrivägen 1B
141 75 Kungens Kurva

Telefonnr: 08-50 92 36 21

E-postadress: info@marbodalkok.se

Webbadress: www.marbodal.se/kungenskurva

Öppettider

Idag
Stängt
måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
lördag
söndag

Under veckorna 28-32 har vi stängt på lördagar och söndagar.

Ramsvik svartbets/ek

Vi är alla utbildade köksinredare med en samlad erfarenhet inom kök/byggbranschen på 70 år.

Våra medarbetare

Anna Eriksson

Köksdesigner

073-5563027

anna@marbodalkok.se

Marie-Louise Strand

Köksdesigner

079-0735074

marie-louise@marbodalkok.se

Monika Karlenstål

Monika Karlenstål

Köksdesigner

070-7734836

monika@marbodalkok.se

Linda Svensson

Linda Svensson

Köksdesigner

070-4806490

linda@marbodalkok.se

Renée Forsberg

Renée Forsberg

Köksdesigner

070-2958059

renee@marbodalkok.se

Elin Limin

Elin Limin

Ekonomiansvarig

076-0503044

elin@marbodalkok.se

Lynn Limin

Lynn Limin

Köksdesigner & Butiksägare

070-7799850

lynn@marbodalkok.se

Marie Schelin

Marie Schelin

Köksdesigner & Butiksägare

073-9221720

marie@marbodalkok.se