Marbodal Jönköping

Kontakt

Kämpevägen 24
553 02 Jönköping

Telefonnr: 036-293 97 27

E-postadress: info@starcenter.nu

Webbadress: www.starcenter.nu/

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
lördag
söndag

Proffsbutik/Lager/Utlastning:
Måndag - fredag (ingång från baksidan)

Vi har stommar och bänkskivor mm i lager. Dessutom har vi ett snickeri där vi kan göra specialanpassningar.

Signatur bild 1 till microsajt

Välkommen till Marbodal Jönköping!

Våra medarbetare

Benny Andersson

Lagerchef

036-173938

benny@starcenter.nu

Anna Hildingsson

Kitchenaid

036-173937

anna.h@starcenter.nu

Christer Eriksson

Projektansvarig/Säljare

036-173933

christer@starcenter.nu

Urban Karlsson

VD/Köksdesigner

036-173931

urban@starcenter.nu

Daniel Griffiths

Butikschef/Köksdesigner

036-173936

daniel@starcenter.nu

Anna Thunblom

Köksdesigner

036-173934

anna@starcenter.nu

Ingrid Bergman

Ekonomi

036-173939

ingrid@starcenter.nu