Marbodal Bromma

Kontakt

Archimedesvägen 1-3
168 66 Bromma

Telefonnr: 08-40 83 24 11

E-postadress: info@marbodalbromma.se

Webbadress: www.marbodal.se/bromma

Öppettider

måndag
tisdag
onsdag
torsdag
fredag
lördag
söndag

Önskar ni boka tid eller har andra frågor gällande Marbodal ring 08-515 114 10 eller mejla till info@marbodalbromma.se

Den 7/12 stänger vi kl 17.00 pga butiksaktivitet.

Marbodal Form kritvit plus closeup köksö

Välkommen till Marbodal Bromma!

I vår moderna butik och köksutställning får du hjälp att välja ditt drömkök efter just dina behov.Våra erfarna köksinredare, med många år i branschen, hjälper dig med de bästa lösningarna, från skiss till färdigt kök.

Våra medarbetare

Sven Blom

Köksdesigner

0761-60 07 37

sven@marbodaluppsala.se

Hellen Hansen

Köksdesigner (föräldraledig)

08-51511410 / 0760-380898

hellen@marbodalbromma.se

Tea Lund

Köksdesigner

08-51511410 / 0760-383824

tea@marbodalbromma.se

Louise Lennartsson

Köksdesigner

08-51511410 / 0760-383821

louise@marbodalbromma.se

Linda Åkerman

Köksdesigner

08-51511410 / 0760-383825

linda@marbodalbromma.se

Patrik Peltomäki

Köksdesigner

08-51511410 / 070-6289884

patrik@marbodalbromma.se