Starcenter i Jönköping

Öppet idag
10.00 - 17.00
Besök
Kämpevägen 24
553 02 Jönköping
Återförsäljarens webbplats
www.starcenter.nu

Öppettider

Måndag
Tisdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lördag
Stängd
Söndag
Stängd

Besöksadress

Kämpevägen 24
553 02 Jönköping
Öppna i Google Maps

Kontakt

daniel@starcenter.nu
Tel:036-17 39 30

Följ oss

facebook instagram

Upplev köket du drömmer om. Hos oss kan du se och inspireras av våra kök på plats. Luckorna i butik kan skilja sig från bilderna nedan. Hör av dig om du vill veta mer!

Möt oss på Starcenter i Jönköping

Urban Karlsson
Urban Karlsson
VD urban@starcenter.nu 036-17 39 31
Daniel Griffiths
Daniel Griffiths
Butikschef, köksdesigner daniel@starcenter.nu 036-17 39 36
Anton Tallefors
Anton Tallefors
Köksdesigner anton@starcenter.nu 036-17 39 33
Emil Nöjd
Emil Nöjd
Projektsäljare emil@starcenter.nu 036-17 39 34
Ann-Charlotte Larsson
Ann-Charlotte Larsson
Köksdesigner anncharlotte@starcenter.nu 036-17 39 32
Anna Hildingsson
Anna Hildingsson
Säljstöd anna.h@starcenter.nu 036-17 39 37
Annika Karlsson
Annika Karlsson
Ekonomiansvarig annika@starcenter.nu 036-17 39 39

Marbodal på Blocket

Vi vill underlätta för gamla Marbodal-kök att få ett nytt liv. Därför samlar vi utställningskök och tillbehör, som Marbodals återförsäljare säljer, i vår Blocket-butik.
Se aktuell utförsäljning just nu.